VS-30EPF06-M3
MFR.Part #
VS-30EPF06-M3
JLCPCB Part #
C506443
Package
TO-247AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2V@10A 100uA@600V 30A 600V 60ns TO-247AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS