VS-30CTQ100-N3
MFR.Part #
VS-30CTQ100-N3
JLCPCB Part #
C506513
Package
TO-220AB-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.05V@30A 100V 15A 550uA@100V TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS