VS-30CPQ100-N3
MFR.Part #
VS-30CPQ100-N3
JLCPCB Part #
C468078
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.05V@30A 100V 30A 550uA@100V 920A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS