VS-20MQ060-M3/5AT
MFR.Part #
VS-20MQ060-M3/5AT
JLCPCB Part #
C6024660
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2A 40A 500uA@60V 60V 780mV@2A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS