VS-20ETF12-M3
MFR.Part #
VS-20ETF12-M3
JLCPCB Part #
C222560
Package
TO-220AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 1.31V@20A 100uA 20A 320A 95ns TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS