VS-20CTQ040-M3
MFR.Part #
VS-20CTQ040-M3
JLCPCB Part #
C6024658
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 20A 2mA@40V 40V 760mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS