VS-16CTQ100S-M3
MFR.Part #
VS-16CTQ100S-M3
JLCPCB Part #
C506503
Package
D2PAK(TO-263AB)
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 550uA@100V 850A 880mV@16A 8A D2PAK(TO-263AB) Schottky Diodes ROHS