VS-12CWQ10FN-M3
MFR.Part #
VS-12CWQ10FN-M3
JLCPCB Part #
C3759992
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 1mA@100V 330A 6A 950mV@12A DPAK(TO-252AA) Schottky Diodes ROHS