VS-10TQ045-M3
MFR.Part #
VS-10TQ045-M3
JLCPCB Part #
C506496
Package
TO-220AC-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05kA 10A 2mA@45V 45V 670mV@20A TO-220AC-2 Schottky Diodes ROHS