VS-10TQ035S-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-10TQ035S-M3
JLCPCB Part #
C6024640
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05kA 10A 2mA@35V 35V 570mV@10A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS