VS-10BQ040-M3/5BT
MFR.Part #
VS-10BQ040-M3/5BT
JLCPCB Part #
C468040
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100uA@40V 1A 40V 430A 450mV@1A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS