VS-UFH280FA30
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-UFH280FA30
JLCPCB Part #
C5358619
Package
SOT-227
Description
-55℃~+175℃ 1.27V@100A 100uA 2 Independent 280A 300V 410W SOT-227 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS