VS-T110HF10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-T110HF10
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.35V 100V 100uA 110A 2.1kA - Diodes - General Purpose ROHS