VSSR1603511GTF
MFR.Part #
VSSR1603511GTF
JLCPCB Part #
C1737413
Description
100mW 16 510Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS