VS-HFA25TB60HN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-HFA25TB60HN3
JLCPCB Part #
C17323783
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1.7V@25A 20uA@600V 25A 600V 75ns TO-220AC Switching Diodes ROHS