VS-E4PH6006LHN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-E4PH6006LHN3
JLCPCB Part #
C222475
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.75V@60A 50uA@600V 600V 60A 68ns TO-247AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS