VS-95PFR80W
MFR.Part #
VS-95PFR80W
JLCPCB Part #
C17337833
Description
-55℃~+180℃ 1 Independent 1.4V@267A 2.09kA 800V 95A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS