VS-8TQ100PBF
MFR.Part #
VS-8TQ100PBF
JLCPCB Part #
C143745
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 550uA@100V 720mV@8A 850A 8A TO-220AC Schottky Diodes ROHS