VS-85HFR60
MFR.Part #
VS-85HFR60
JLCPCB Part #
C17626487
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-65℃~+180℃ 1 Independent 1.2V@267A 1.8kA 600V 85A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS