VS-82RIA120
MFR.Part #
VS-82RIA120
JLCPCB Part #
C17403941
Package
TO-209AC(TO-94)
Description
-40℃~+125℃ 1 SCR 1.2kV 1.6V 120mA 125A 2.5V 200mA TO-209AC(TO-94) Thyristors (SCR)/Modules