VS-80EBU04HF4
MFR.Part #
VS-80EBU04HF4
JLCPCB Part #
C17660427
Package
PowerTAB
Description
-55℃~+175℃ 1.3V@80A 400V 50uA@400V 80A 87ns PowerTAB Switching Diodes ROHS