VS-70HFR100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-70HFR100
JLCPCB Part #
C17337495
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-65℃~+180℃ 1 Independent 1.25kA 1.35V@220A 1kV 70A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS