VS-70HF20M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-70HF20M
JLCPCB Part #
C17636005
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-65℃~+180℃ 1 Independent 1.25kA 1.35V@220A 15mA 200V 70A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS