VS-70HF120
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-70HF120
JLCPCB Part #
C506224
Package
DO-203AB
Description
-65℃~+180℃ 1 Independent 1.25kA 1.2kV 1.35V@220A 70A DO-203AB Diodes - General Purpose ROHS