VS-6TQ045PBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-6TQ045PBF
JLCPCB Part #
C144911
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 45V 600mV@6A 690A 6A 800uA@45V TO-220AC Schottky Diodes ROHS