VS-60EPS08PBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-60EPS08PBF
JLCPCB Part #
C222461
Package
TO-247-2
Description
1.09V@60A 100uA@800V 60A 800V Independent TO-247-2 Diodes - General Purpose ROHS