VS-50TPS12LHM3
MFR.Part #
VS-50TPS12LHM3
JLCPCB Part #
C3614879
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 SCR 1.2kV 1.5V 1.6V 100mA 300mA 630A@50Hz 79A TO-247AD Thyristors (SCR)/Modules ROHS