VS-50PFR80W
MFR.Part #
VS-50PFR80W
JLCPCB Part #
C17583273
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-55℃~+180℃ 1 Independent 1.4V@125A 50A 800V 830A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS