VS-41HFR40M
MFR.Part #
VS-41HFR40M
JLCPCB Part #
C17388572
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-65℃~+190℃ 1 Independent 1.3V@125A 400V 40A 595A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS