VS-40TTS12HM3
MFR.Part #
VS-40TTS12HM3
JLCPCB Part #
C17428880
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+140℃ 1.2kV 1.3V 1.6V 100mA 35mA 40A One unidirectional thyristor TO-220-3 Thyristors (SCR)/Modules ROHS