VS-40TPS12APBF
MFR.Part #
VS-40TPS12APBF
JLCPCB Part #
C2954
Package
TO-247-3
Description
-40℃~125℃ 1.2kV 1.45V 150mA 2.5V 2.5W 200mA 55A 600A TO-247-3 Thyristors (SCR)/Modules ROHS