VS-40HFR100
MFR.Part #
VS-40HFR100
JLCPCB Part #
C17418588
Description
-65℃~+190℃ 1 Independent 1.3V@125A 1kV 40A 595A 9mA DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS