VS-40CPQ100PBF
MFR.Part #
VS-40CPQ100PBF
JLCPCB Part #
C3040
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.25mA@100V 100V 2.95kA 20A 610mV@20A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS