VS-30CPQ100PBF
MFR.Part #
VS-30CPQ100PBF
JLCPCB Part #
C3036
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 15A 550uA@100V 670mV@15A 920A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS