VS-25TTS12HM3
MFR.Part #
VS-25TTS12HM3
JLCPCB Part #
C17535998
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+125℃ 1 SCR 1.25V 1.2kV 150mA 25A 2V 45mA TO-220-3 Thyristors (SCR)/Modules ROHS