VS-16F120M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-16F120M
JLCPCB Part #
C17495026
Package
DO-203AA(DO-4)
Description
-65℃~+175℃ 1.23V@50A 1.2kV 16A DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS