VS-15ETH03SHM3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-15ETH03SHM3
JLCPCB Part #
C17554256
Package
TO-263AB
Description
-55℃~+175℃ 1.25V@15A 15A 300V 40ns 40uA@300V TO-263AB Switching Diodes ROHS