VS-12CWQ10FNHM3
MFR.Part #
VS-12CWQ10FNHM3
JLCPCB Part #
C7116530
Description
1 Pair Common Cathode 100V 1mA@100V 6A 950mV@12A D-PAK(TO-252AA) Schottky Diodes ROHS