VR68000006204JAC00
MFR.Part #
VR68000006204JAC00
JLCPCB Part #
C1368774
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS