VR68000002005JAC00
MFR.Part #
VR68000002005JAC00
JLCPCB Part #
C1368165
Description
-55℃~+155℃ 1W 20MΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS