VR68000001103JAC00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VR68000001103JAC00
JLCPCB Part #
C1368218
Package
Plugin,D6.8xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS