VR37000005104JR500
MFR.Part #
VR37000005104JR500
JLCPCB Part #
C3535832
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS