VR37000003004JR500
MFR.Part #
VR37000003004JR500
JLCPCB Part #
C3476219
Description
-55℃~+155℃ 3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS