VR37000002405JR500
MFR.Part #
VR37000002405JR500
JLCPCB Part #
C3566940
Description
-55℃~+155℃ 24MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS