VR37000002205FA100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VR37000002205FA100
JLCPCB Part #
C3543895
Package
Plugin,D4xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 22MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS