VR37000002204JA100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VR37000002204JA100
JLCPCB Part #
C1365647
Package
Plugin,D4xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS