VKP332MCQDF0KR
MFR.Part #
VKP332MCQDF0KR
JLCPCB Part #
C6323632
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 760V X1,Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS