VKP152MCQNZ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VKP152MCQNZ0KR
JLCPCB Part #
C1636570
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS