VKO102MCQCF0KR
MFR.Part #
VKO102MCQCF0KR
JLCPCB Part #
C1635795
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS