VI30200C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI30200C-E3/4W
JLCPCB Part #
C962621
Package
TO-262AA
Description
1 Pair Common Cathode 1.1V@15A 15A 160uA@200V 200V TO-262AA Schottky Diodes ROHS